Doktorat za dorobek naukowy

Mini-Market Insoft stanowi to program kasowy przygotowany dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w biznesach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, i inne funkcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania zbudowane z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź działających pozycję w modelu franczyzowym. W takim programie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej sytuacji jesteśmy możliwość automatycznego czerpania z wszelkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może istnieć grany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą stanowić przedstawione także mogą być dodane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i kontrolowaniu poprawności dostaw w biznesie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System zezwala na podgląd stanów artykułów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co powoduje na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy jest się spotykać w kwotach w jakimś ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.