Oprogramowanie dla firm gliwice

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to znakomite narzędzie dla przeciętnych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten pewnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim różnego typie narzędzia do informowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko dojazd do jego podstawowych i mocnych funkcji, a i do pomocy technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do określonej dziedzinie i instytucje. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i wszelkiej firmy, lecz także przydać się w niski sposób do powiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online albo te z 60-dniowego dema offline. Stanowi owo niesamowicie istotne, ponieważ dzięki temu silna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.